750 000 €
3807 €/m²
Property 59470 photo 1
Property 59470 photo 2
Property 59470 photo 3
Property 59470 photo 4
Property 59470 photo 5
Property 59470 photo 6
Property 59470 photo 7
Property 59470 photo 8
Property 59470 photo 9
Property 59470 photo 10
Property 59470 photo 11
Property 59470 photo 12

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 197 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 50143
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
630 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 32805
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
760 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 41839
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
880 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 21014
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği