690 000 €
667 €/m²
Property 57750 photo 1
Property 57750 photo 2
Property 57750 photo 3
Property 57750 photo 4
Property 57750 photo 5
Property 57750 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 60 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1033 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 516 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 59693
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31396
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 44068
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
950 000 € 237 €/m²
  • Nesne kodu 62846
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 000 000 € 295 €/m²
  • Nesne kodu 46699
  • Metrekare 3380 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği