40 000 €
9 €/m²
Property 58242 photo 1
Property 58242 photo 2
Property 58242 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 4033 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 65750
  • Metrekare 1071 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
35 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 10512
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
35 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50928
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
40 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 5544
  • Metrekare 7937 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
35 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 60742
  • Metrekare 376 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 5748
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 28738
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği