Satılık - Arsa 9911 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
39 000 €
3 €/m²
Property 50041 photo 1
Property 50041 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 9911 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 65750
  • Metrekare 1071 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
34 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 9259
  • Metrekare 3250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
50 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34453
  • Metrekare 994 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği