Satılık - Arsa 159 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
40 000 €
251 €/m²
Property 55984 photo 1
Property 55984 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 159 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 127 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
39 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 60272
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 10513
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
35 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 29442
  • Metrekare 7312 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56806
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği