1 600 000 €
1481 €/m²
Property 61717 photo 1
Property 61717 photo 2
Property 61717 photo 3
Property 61717 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 14250 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1080 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 63785
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4750 m
Satılık
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Nesne kodu 42116
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Nesne kodu 61717
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 14250 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23067
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Nesne kodu 23142
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği