1 150 000 €
2738 €/m²
Property 36924 photo 1
Property 36924 photo 2
Property 36924 photo 3
Property 36924 photo 4
Property 36924 photo 5
Property 36924 photo 6
Property 36924 photo 7
Property 36924 photo 8
Property 36924 photo 9
Property 36924 photo 10
Property 36924 photo 11
Property 36924 photo 12
Property 36924 photo 13
Property 36924 photo 14
Property 36924 photo 15
Property 36924 photo 16
Property 36924 photo 17
Property 36924 photo 18
Property 36924 photo 19
Property 36924 photo 20
Property 36924 photo 21
Property 36924 photo 22
Property 36924 photo 23
Property 36924 photo 24
Property 36924 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 9
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık Bina 420 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, salon, 2 banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, tente, bahçe, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42118
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 59531
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
960 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 43362
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 700 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 60954
  • Metrekare 1836 m²
  • Rooms 16
Satılık
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Nesne kodu 19115
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 57343
  • Metrekare 665 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği