Satılık - Arsa 7000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
70 000 €
10 €/m²
Property 31018 photo 1
Property 31018 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 440 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45055
  • Metrekare 3850 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 30430
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği