130 000 €
147 €/m²
Property 62490 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 880 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 704 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 4914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41652
  • Metrekare 4750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği