Satılık - Arsa 6890 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Mochlos
225 000 €
32 €/m²
Property 37437 photo 1
Property 37437 photo 2
Property 37437 photo 3
Property 37437 photo 4
Property 37437 photo 5
Property 37437 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 6890 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 270 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
230 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 41967
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
270 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50667
  • Metrekare 4805 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
215 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 65280
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği