Satılık - Arsa 575 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Korinolar
40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63404 photo 1
Property 63404 photo 2
Property 63404 photo 3
Property 63404 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 575 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 345 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12621
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
35 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50928
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
45 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 59365
  • Metrekare 464 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 24784
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 60823
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği