30 000 €
9 €/m²
Property 35638 photo 1
Property 35638 photo 2
Property 35638 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 3200 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
30 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35638
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
39 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 50041
  • Metrekare 9911 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 55984
  • Metrekare 159 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
35 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 38502
  • Metrekare 535 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 65750
  • Metrekare 1071 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
25 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 43222
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği