570 000 €
6333 €/m²
Property 42673 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 90 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
570 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 42673
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
750 000 € 4360 €/m²
  • Nesne kodu 5547
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
760 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 41839
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 8762 €/m²
  • Nesne kodu 47719
  • Metrekare 97 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
750 000 € 2005 €/m²
  • Nesne kodu 39592
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
480 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 21398
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği