Satılık - Villa 143 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Plaka
500 000 €
3497 €/m²
Property 56921 photo 1
Property 56921 photo 2
Property 56921 photo 3
Property 56921 photo 4
Property 56921 photo 5
Property 56921 photo 6
Property 56921 photo 7
Property 56921 photo 8
Property 56921 photo 9
Property 56921 photo 10
Property 56921 photo 11
Property 56921 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Girit’te satılık 143 metrekare 3-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Nesne kodu 46854
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
499 000 € 1996 €/m²
  • Nesne kodu 55969
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 4032 €/m²
  • Nesne kodu 56919
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56920
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 5
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56921
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56922
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56923
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 6
Önerilen Satılık
499 000 € 3615 €/m²
  • Nesne kodu 61603
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 5
Satılık
495 000 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 64164
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 6
Satılık
520 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 65972
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 9

Bülten aboneliği