Satılık - Villa 143 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Plaka
500 000 €
3497 €/m²
Property 56920 photo 1
Property 56920 photo 2
Property 56920 photo 3
Property 56920 photo 4
Property 56920 photo 5
Property 56920 photo 6
Property 56920 photo 7
Property 56920 photo 8
Property 56920 photo 9
Property 56920 photo 10
Property 56920 photo 11
Property 56920 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Girit’te satılık 143 metrekare 3-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 30518
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Yatırım Satılık
587 000 € 3668 €/m²
  • Nesne kodu 42645
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
693 000 € 3465 €/m²
  • Nesne kodu 47134
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
695 000 € 2227 €/m²
  • Nesne kodu 49459
  • Metrekare 312 m²
  • Rooms 7
Satılık
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 54729
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
585 000 € 3588 €/m²
  • Nesne kodu 61602
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği