670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 8
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Girit’te satılık 300 metrekare 4-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Loft bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 52962
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 54694
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 54729
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
950 000 € 6089 €/m²
  • Nesne kodu 61623
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61624
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
960 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 61626
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği