549 000 € 490 000 €
4083 €/m²
Property 64416 photo 1
Property 64416 photo 2
Property 64416 photo 3
Property 64416 photo 4
Property 64416 photo 5
Property 64416 photo 6
Property 64416 photo 7
Property 64416 photo 8
Property 64416 photo 9
Property 64416 photo 10
Property 64416 photo 11
Property 64416 photo 12
Property 64416 photo 13
Property 64416 photo 14
Property 64416 photo 15
Property 64416 photo 16
Property 64416 photo 17
Property 64416 photo 18
Property 64416 photo 19

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2015
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 20000 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Girit’te satılık 120 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 30518
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
693 000 € 3465 €/m²
  • Nesne kodu 47134
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
800 000 € 2787 €/m²
  • Nesne kodu 49006
  • Metrekare 287 m²
  • Rooms 6
Satılık
695 000 € 2227 €/m²
  • Nesne kodu 49459
  • Metrekare 312 m²
  • Rooms 7
Satılık
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 54694
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Önerilen Satılık
599 000 € 4131 €/m²
  • Nesne kodu 63916
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3
Satılık
520 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 65972
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 9

Bülten aboneliği