Satılık - Villa 143 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Plaka
500 000 €
3497 €/m²
Property 56923 photo 1
Property 56923 photo 2
Property 56923 photo 3
Property 56923 photo 4
Property 56923 photo 5
Property 56923 photo 6
Property 56923 photo 7
Property 56923 photo 8
Property 56923 photo 9
Property 56923 photo 10
Property 56923 photo 11
Property 56923 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Girit’te satılık 143 metrekare 3-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56920
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 5
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56921
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56922
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56923
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 6
Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
475 000 € 5107 €/m²
  • Nesne kodu 61594
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61595
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61596
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
414 000 € 3696 €/m²
  • Nesne kodu 61601
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
585 000 € 3588 €/m²
  • Nesne kodu 61602
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği