70 000 €
71 €/m²
Property 12679 photo 1
Property 12679 photo 2
Property 12679 photo 3
Property 12679 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 980 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 784 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 60563
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
98 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63432
  • Metrekare 5432 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği