Satılık - Arsa 4000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
70 000 € 60 000 €
15 €/m²
Property 19643 photo 1
Property 19643 photo 2
Property 19643 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 43246
  • Metrekare 8484 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği