Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
112 000 €
24 €/m²
Property 3269 photo 1
Property 3269 photo 2
Property 3269 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.

Satılık 4700 metrekare alana sahip bir arsa. Pieria bölgesinde. Olası inşaat alanı 200 metrekaredir, tüm iletişim gerçekleştirilir. Yakınlarda iki yeni kır evi bulunmaktadır ve yüz metre uzaklıkta yeni bir şehir evi kompleksi inşa edilmektedir. İki kilometre ötede gelişmiş bir altyapıya sahip bir köy var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
90 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 41774
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 43246
  • Metrekare 8484 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği