37 nesneleri 3 sayfa

Satılık
65 000 € 902 €/m²
  • Nesne kodu 60521
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Nesne kodu 61449
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
650 000 € 722 €/m²
  • Nesne kodu 61451
  • Metrekare 900 m²
Satılık
300 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 61600
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 62265
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
375 000 € 1388 €/m²
  • Nesne kodu 62690
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 8
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 62691
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 62896
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 1219 €/m²
  • Nesne kodu 63068
  • Metrekare 697 m²
  • Rooms 11
Satılık
220 000 € 1880 €/m²
  • Nesne kodu 63104
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 4
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
650 000 € 1083 €/m²
  • Nesne kodu 63721
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 20
Satılık
193 000 € 2144 €/m²
  • Nesne kodu 64042
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
110 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 64459
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3

Yunanistan, Katerini Merkezinde Gayrimenkul

Kuzey Yunanistan’daki canlı bir şehir olan Katerini’nin tam kalbinde, çekici gayrimenkul fırsatlarını keşfedin. Katerini şehir merkezi; modern olanakları, iyi altyapıyı ve denize ile dağlara kolay erişimi bir arada sunarak, yaşamak, tatil yapmak veya yatırım amacıyla mülk satın almak ya da kiralamak için ideal bir konum oluşturur.

Neden Katerini Merkezi?

Katerini, Pieria bölgesinin başkentidir; Olimpos Rivierası’nın güzel plajlarına sadece birkaç dakikalık mesafede ve Olimpos Dağı’na da yakındır. Şehir merkezi şunları sunar:

  • Yürüme mesafesinde mağazalar, kafeler, restoranlar ve hizmetler
  • Yakınlarda okullar, anaokulları, tıp merkezleri ve eczaneler
  • Toplu taşıma ve karayolu veya demiryolu ile Selanik’e hızlı erişim
  • Yerel ve sıcak/hoşgörülü bir toplulukla yıl boyu yaşam imkânı

Katerini Merkezinde Mülk Türleri

Katerini’nin merkezindeki gayrimenkul pazarı çeşitlidir ve farklı ihtiyaçlara ile bütçelere uygundur:

  • Daireler ve flatlar – Konut binalarında modern daireler, stüdyo daireler ve daha geniş aile flatları; çoğu zaman balkon ve merkezi ısıtma bulunur.
  • EvlER ve maisonette’ler – Mağazalara ve hizmetlere yakın şehir evleri; daimi oturum ya da uzun dönem kiralama için idealdir.
  • Ticari gayrimenkul – Merkezi caddelerde iyi görünürlük ve yaya trafiği olan dükkanlar, ofisler ve iş yerleri.
  • Yatırım amaçlı mülkler – Uzun dönem kiralık daireler, öğrenci konutları ve kısa dönem turistik kiralamalar.