120 000 €
31 €/m²
Property 36571 photo 1
Property 36571 photo 2
Property 36571 photo 3
Property 36571 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 3800 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 20100
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 8518
  • Metrekare 9300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 14079
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 23748
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
120 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 36571
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği