130 000 €
191 €/m²
Property 13901 photo 1
Property 13901 photo 2
Property 13901 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 6
  • Denize mesafe: 1600 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 678 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 406 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 65892
  • Metrekare 2531 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 31416
  • Metrekare 10600 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
120 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 45425
  • Metrekare 5880 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
175 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 39855
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
140 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 13922
  • Metrekare 1680 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 62131
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 26856
  • Metrekare 355 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
120 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 36571
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği