1 100 000 €
27 €/m²
Property 9106 photo 1
Property 9106 photo 2
Property 9106 photo 3
Property 9106 photo 4
Property 9106 photo 5
Property 9106 photo 6
Property 9106 photo 7
Property 9106 photo 8
Property 9106 photo 9
Property 9106 photo 10
Property 9106 photo 11
Property 9106 photo 12
Property 9106 photo 13
Property 9106 photo 14
Property 9106 photo 15
Property 9106 photo 16
Property 9106 photo 17
Property 9106 photo 18
Property 9106 photo 19
Property 9106 photo 20
Property 9106 photo 21
Property 9106 photo 22
Property 9106 photo 23
Property 9106 photo 24

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 40000 metrekare Korfu’da. Arsada: iyi. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 14222 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 150 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56094
  • Metrekare 26159 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
950 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 34020
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 47140
  • Metrekare 47368 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği