Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 70000 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
1 300 000 €
18 €/m²
Nesne kodu
43704
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
70000 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2600 m
En yakın şehire uzaklık:
24 km
Havaalanına uzaklık:
16 km
Açıklama
Satılık Arsa 70000 metrekare Korfu’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
1 200 000 €
950 000 €
79 €/m²
Arsa 12000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34157
Metrekare
12000 m²
Rooms
3
Satılık
1 200 000 €
240 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
22880
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
1 700 000 €
141 €/m²
Arsa 12000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
60580
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
1 150 000 €
43 €/m²
Arsa 26159 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
56094
Metrekare
26159 m²
Denize uzaklık
2100 m
Satılık
1 700 000 €
9340 €/m²
Arsa 182 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
58550
Metrekare
182 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
1 500 000 €
42 €/m²
Arsa 35000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
30606
Metrekare
35000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
1 700 000 €
369 €/m²
Arsa 4600 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
60458
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
650 m
Satılık
1 350 000 €
56 €/m²
Arsa 24000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
9739
Metrekare
24000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
1 100 000 €
39 €/m²
Arsa 28000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
6112
Metrekare
28000 m²
Denize uzaklık
950 m
Satılık
1 100 000 €
52 €/m²
Arsa 21000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
24589
Metrekare
21000 m²
Denize uzaklık
1 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar