320 000 €
177 €/m²
Property 36149 photo 1
Property 36149 photo 2
Property 36149 photo 3
Property 36149 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1800 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 60736
  • Metrekare 11258 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 36149
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
330 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 29419
  • Metrekare 9160 m²
  • Denize uzaklık 4800 m

Bülten aboneliği