300 000 €
323 €/m²
Property 57082 photo 1
Property 57082 photo 2
Property 57082 photo 3
Property 57082 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,68
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 926 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 630 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 22040
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 39628
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 14063
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği