320 000 €
48 €/m²
Property 14063 photo 1
Property 14063 photo 2
Property 14063 photo 3
Property 14063 photo 4
Property 14063 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 6600 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 30715
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
300 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 56396
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
460 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 62244
  • Metrekare 2084 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 163 €/m²
  • Nesne kodu 37724
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
275 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63303
  • Metrekare 11570 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
280 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 31686
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 12500 m

Bülten aboneliği