Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
40 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 65486
  • Metrekare 5664 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği