200 000 €
54 €/m²
Property 49797 photo 1
Property 49797 photo 2
Property 49797 photo 3
Property 49797 photo 4
Property 49797 photo 5
Property 49797 photo 6
Property 49797 photo 7
Property 49797 photo 8
Property 49797 photo 9
Property 49797 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 3646 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
225 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30919
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
175 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33679
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
180 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 42239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
168 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 50823
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42440
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 26193
  • Metrekare 4363 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği