Satılık - Arsa 9000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
225 000 €
25 €/m²
Property 30919 photo 1
Property 30919 photo 2
Property 30919 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
195 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 32463
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
300 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 25131
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği