Satılık - Arsa 3675 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
59 €/m²
Property 52631 photo 1
Property 52631 photo 2
Property 52631 photo 3
Property 52631 photo 4
Property 52631 photo 5
Property 52631 photo 6
Property 52631 photo 7

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 3675 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60787
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
315 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 48867
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42440
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
180 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 51164
  • Metrekare 8250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği