Satılık - Arsa 6500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
33 €/m²
Property 31079 photo 1
Property 31079 photo 2
Property 31079 photo 3
Property 31079 photo 4
Property 31079 photo 5
Property 31079 photo 6
Property 31079 photo 7
Property 31079 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 29139
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
198 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34374
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
180 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 42239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
225 000 € 170 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 21249
  • Metrekare 12437 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
220 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42915
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m

Bülten aboneliği