Satılık - Arsa 2200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
168 000 €
76 €/m²
Property 50823 photo 1
Property 50823 photo 2
Property 50823 photo 3
Property 50823 photo 4
Property 50823 photo 5
Property 50823 photo 6
Property 50823 photo 7
Property 50823 photo 8
Property 50823 photo 9
Property 50823 photo 10
Property 50823 photo 11
Property 50823 photo 12
Property 50823 photo 13
Property 50823 photo 14
Property 50823 photo 15
Property 50823 photo 16
Property 50823 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2200 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 186 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
215 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 48390
  • Metrekare 11450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 37283
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
200 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65710
  • Metrekare 3533 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği