Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
175 000 €
29 €/m²
Property 33679 photo 1
Property 33679 photo 2
Property 33679 photo 3
Property 33679 photo 4
Property 33679 photo 5
Property 33679 photo 6
Property 33679 photo 7
Property 33679 photo 8
Property 33679 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 37 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32578
  • Metrekare 2288 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 46196
  • Metrekare 4420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
180 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 29912
  • Metrekare 4131 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
225 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 51788
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
160 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 35721
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m

Bülten aboneliği