Satılık - Arsa 2200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
270 000 €
122 €/m²
Property 41644 photo 1
Property 41644 photo 2
Property 41644 photo 3
Property 41644 photo 4
Property 41644 photo 5
Property 41644 photo 6
Property 41644 photo 7
Property 41644 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 2200 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 50915
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
220 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 25134
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği