Satılık - Arsa 1350 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
200 000 €
148 €/m²
Property 38650 photo 1
Property 38650 photo 2
Property 38650 photo 3
Property 38650 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 1350 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42915
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
175 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 57653
  • Metrekare 2463 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43701
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34398
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 27041
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 29142
  • Metrekare 2767 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 29400
  • Metrekare 6320 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği