Satılık - Ticari mülk 95 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
950 000 €
10000 €/m²
Property 47718 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 95 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 50143
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Nesne kodu 56999
  • Metrekare 375 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Nesne kodu 36564
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
800 000 € 5673 €/m²
  • Nesne kodu 10141
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
850 000 € 8762 €/m²
  • Nesne kodu 47719
  • Metrekare 97 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği