Satılık - Ticari mülk 1025 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Batı Yeni İyonya
1 200 000 € 645 000 €
629 €/m²
Property 36564 photo 1
Property 36564 photo 2
Property 36564 photo 3
Property 36564 photo 4
Property 36564 photo 5
Property 36564 photo 6
Property 36564 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1962
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 1025 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 4667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği