95 000 €
6 €/m²
Property 46180 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3200 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 14086 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 23278
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 30291
  • Metrekare 2373 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 20440
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 235 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 13027
  • Metrekare 2638 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği