Satılık - Arsa 9000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
360 000 €
40 €/m²
Property 10255 photo 1
Property 10255 photo 2
Property 10255 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 9000 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
430 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 42191
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği