745 000 €
1280 €/m²
Property 35142 photo 1
Property 35142 photo 2
Property 35142 photo 3
Property 35142 photo 4
Property 35142 photo 5
Property 35142 photo 6
Property 35142 photo 7
Property 35142 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 582 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, 3 tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 4 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, garaj, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 38249
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
670 000 € 2233 €/m²
  • Nesne kodu 65955
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61624
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği