693 000 €
3465 €/m²
Property 47134 photo 1
Property 47134 photo 2
Property 47134 photo 3
Property 47134 photo 4
Property 47134 photo 5
Property 47134 photo 6
Property 47134 photo 7
Property 47134 photo 8
Property 47134 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2016
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 275 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 200 metrekare 2-katlı villa. Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 37830
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
747 000 € 4668 €/m²
  • Nesne kodu 65409
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m

Bülten aboneliği