850 000 €
2361 €/m²
Property 65564 photo 1
Property 65564 photo 2
Property 65564 photo 3
Property 65564 photo 4
Property 65564 photo 5
Property 65564 photo 6
Property 65564 photo 7
Property 65564 photo 8
Property 65564 photo 9
Property 65564 photo 10
Property 65564 photo 11
Property 65564 photo 12
Property 65564 photo 13
Property 65564 photo 14
Property 65564 photo 15
Property 65564 photo 16
Property 65564 photo 17
Property 65564 photo 18
Property 65564 photo 19
Property 65564 photo 20
Property 65564 photo 21
Property 65564 photo 22
Property 65564 photo 23
Property 65564 photo 24
Property 65564 photo 25
Property 65564 photo 26
Property 65564 photo 27
Property 65564 photo 28
Property 65564 photo 29
Property 65564 photo 30
Property 65564 photo 31
Property 65564 photo 32
Property 65564 photo 33
Property 65564 photo 34
Property 65564 photo 35
Property 65564 photo 36
Property 65564 photo 37
Property 65564 photo 38
Property 65564 photo 39
Property 65564 photo 40
Property 65564 photo 41
Property 65564 photo 42
Property 65564 photo 43
Property 65564 photo 44
Property 65564 photo 45
Property 65564 photo 46
Property 65564 photo 47
Property 65564 photo 48
Property 65564 photo 49
Property 65564 photo 50
Property 65564 photo 51
Property 65564 photo 52
Property 65564 photo 53
Property 65564 photo 54
Property 65564 photo 55
Property 65564 photo 56

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2006
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Girit’te satılık 360 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
900 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 37962
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62220
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 62608
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği