Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 9000 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
250 000 €
27 €/m²
Nesne kodu
52412
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
9000 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
4000 m
Havaalanına uzaklık:
3 km
Açıklama
Satılık Arsa 9000 metrekare Korfu’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
350 000 €
53 €/m²
Arsa 6500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
14738
Metrekare
6500 m²
Denize uzaklık
2600 m
Satılık
290 000 €
66 €/m²
Arsa 4343 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
39979
Metrekare
4343 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
305 000 €
76 €/m²
Arsa 4000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
24096
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
225 000 €
170 000 €
13 €/m²
Arsa 12437 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
21249
Metrekare
12437 m²
Denize uzaklık
1350 m
Satılık
250 000 €
25 €/m²
Arsa 10000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
37860
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
3800 m
Satılık
325 000 €
56 €/m²
Arsa 5800 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
45590
Metrekare
5800 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
250 000 €
95 000 €
10 €/m²
Arsa 9500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42440
Metrekare
9500 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
280 000 €
210 000 €
40 €/m²
Arsa 5200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34921
Metrekare
5200 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
250 000 €
55 €/m²
Arsa 4470 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
51203
Metrekare
4470 m²
Denize uzaklık
2100 m
Satılık
220 000 €
36 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42915
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
2700 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar