3 500 000 €
1250 €/m²
Property 24422 photo 1
Property 24422 photo 2
Property 24422 photo 3
Property 24422 photo 4
Property 24422 photo 5
Property 24422 photo 6
Property 24422 photo 7
Property 24422 photo 8
Property 24422 photo 9
Property 24422 photo 10
Property 24422 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2016
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 2800 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Nesne kodu 14476
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 58320
  • Metrekare 2361 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Nesne kodu 19695
  • Metrekare 803 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 36729
  • Metrekare 3300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
3 600 000 € 5806 €/m²
  • Nesne kodu 31871
  • Metrekare 620 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
4 410 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 30201
  • Metrekare 1297 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
3 500 000 € 4748 €/m²
  • Nesne kodu 41172
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m

Bülten aboneliği