3 000 000 €
9375 €/m²
Property 32637 photo 1

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2018
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 320 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Nesne kodu 19695
  • Metrekare 803 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
3 600 000 € 5806 €/m²
  • Nesne kodu 31871
  • Metrekare 620 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 24422
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 36729
  • Metrekare 3300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Nesne kodu 14476
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 58320
  • Metrekare 2361 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği