Satılık - Arsa 1116000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia
4 798 000 €
4 €/m²
Property 31239 photo 1
Property 31239 photo 2
Property 31239 photo 3
Property 31239 photo 4
Property 31239 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 14000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 1116000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
5 880 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 45332
  • Metrekare 49121 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
7 000 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 568
  • Metrekare 274615 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
5 500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31719
  • Metrekare 163000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 40241
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22950
  • Metrekare 38652 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
6 500 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 4446
  • Metrekare 70078 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 20331
  • Metrekare 200000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği