1 300 000 € 1 100 000 €
2391 €/m²
Property 9323 photo 1
Property 9323 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 460 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Nesne kodu 23142
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Nesne kodu 19115
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 56119
  • Metrekare 810 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53238
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 30035
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23067
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Nesne kodu 9323
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m

Bülten aboneliği